Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

konc ped osv zast    12 квітня 2018 року в Національному педагогічному університеті імені  М. П. Драгоманова було проведено засідання круглого столу щодо обговорення проекту Концепції розвитку педагогічної освіти за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, першого заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти Олександра Співаковського, президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя, а також ректорів педагогічних вишів та директорів педагогічних коледжів і шкіл.

konc ped osv 8

Концепція розробляється з метою формування бази підготовки педагогічних працівників нової генерації, які є необхідною умовою для реалізації реформ в загальній середній освіті та впровадження Концепції "Нова українська школа", відповідно забезпечивши їх такими умовами, які сприяли б їхньому як професійному, так й особистісному розвитку.

konc ped osv 1

Модератором засідання круглого столу був ректор Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, який наголосив на важливості тих змін, котрі сьогодні відбуваються в освіті і, зокрема, на створенні Концепції розвитку педагогічної освіти.

konc ped osv 2

Розпочалась робота засідання з виступу Лілії Михайлівни, яка закцентувала увагу робочої групи та інших учасників засідання на тих основних змінах, які пропонує внести Міністерство. Л. Гриневич зауважила, що Концепція має стати дорожньою картою і відобразити в цілому візію тих змін, які мають відбутися в педагогічній освіті.

konc ped osv 3

Своє бачення Концепції та власні ідеї й пропозиції презентували громадськості ректор Київського університету імені Бориса Грінченка Віктор Огнев`юк, проректор Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова Григорій Торбін, ректор  ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Віктор Коцур, а також директор Києво-Печерського ліцею №171 «Лідер» м. Києва Дмитро Кравченко та директор Щасливського навчально-виховного комплексу Бориспільського району Київської області Юрій Йовбак. Свої пропозиції робочій групі вносили й інші експерти, яким знайомі усі здобутки і проблеми педагогічної освіти на сьогодні.

konc ped osv 4

konc ped osv 5

konc ped osv 6

konc ped osv 7

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність