Репозитарій НПУ

АВ НПУ

Наш логотип

НПУ

index      Шановні колеги – студенти, викладачі, співробітники!

Звернутись до Вас змушує мене ситуація, що склалась у студентському середовищі у зв’язку з виборами нового керівництва студентського самоуправління. Дві групи студентів однаково амбітно претендують на лідерство та створення власних інституцій: а) студентського самоуправління; б) студентського парламенту. Це збуджує емоції, пристрасті, породжує суперечності, які розхитують університет, відволікають від основного виду його діяльності – навчально-виховного процесу.

Загострення дискусії між студентами спричиняється також позауніверситетським чинником, зокрема зусиллями суб’єктів, зацікавлених у дестабілізації ситуації в країні, що є одним із проявів гібридної війни, яка ведеться проти  української держави країною-агресором.  Ми маємо знайти порозуміння, згуртуватись, дати відсіч пособникам агресора, захистити студентів й університет, підняти його авторитет на ще більш високий рівень.

Категорично заявляю: обидві групи студентів мають на самовизначення цілком законне право й повинні вирішувати це питання виключно самостійно й демократично. Ніякого втручання адміністрації у діяльність студентів не буде.

Прошу студентів та керівників означених групп сісти за стіл перемовин, організувати конструктивну й толерантну дискусію, опрацювати можливе рішення й винести його на засідання Вченої Ради університету.

Зі свого боку обіцяю уважний розгляд усіх можливих пропозицій й абсолютну підтримку самостійного волевиявлення студентів. Ми зобов’язані відшукати й реалізувати оптимальне рішення.

Керівників структурних підрозділів, деканів, кураторів академічних груп прошу допомогти студентам відшукати порозуміння, організувати співпрацю. Ваш академічний досвід, проникливий розум й організаторські здібності  сьогодні, як ніколи, необхідні молоді.

Наша основна активність має бути зосереджена на підвищенні якості навчального процесу, організації студентських наукових практик, розвитку академічної мобільності. Нині в Україні здійснюється широкоформатна реформа освітньої галузі. Головний концепт визначають Закон України «Про освіту» та амбітний проект «Нова українська школа». Реалізація цих стратегічних документів потребує наших консолідованих зусиль.  Закликаю Вас до співпраці.

Драгоманівський  університет завжди був, є і має залишатися визнаним лідером педагогічної освіти держави. У ньому домінує чистота і порядок, атмосфера толерантності й довіри. Дякую колективу – викладачам, студентам, співробітникам – за самовіддану працю і згуртованість.

ректор НПУ імені М.П.Драгоманова

Віктор Андрущенко

10.04.2018 р.

Короткі новини

Шановні абітурієнти!

image    Нагадуємо, що вступники, які були рекомендовані на бюджет, мають подати оригінали документів в університет до 18-ї години сьогоднішнього дня – в іншому разі рекомендація втрачається!

Сьогодні, 6 серпня 2018 року, завершується термін, коли вступники на бакалавра, які отримали рекомендації на бюджет, мають виконати вимоги до зарахування, подавши необхідні документи до приймальних комісій вишів до 18-ї години.

Зарахування за державним або регіональним замовленням проводиться до 12-ї години 7 серпня.

Оголошення!

uvaga       Шановні абітурієнти! Якщо Ви знайшли себе у списку рекомендованих до зарахування на бюджет (на 1 курс, освітній ступінь – бакалавр) http://www.vstup.npu.edu.ua/uk-ua/spysok-osib-rekomendovanykh-do-zarakhuvannia-za-rakhunok-derzhavnoho-byudzhetu, то ми чекаємо на Вас! Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає оригінали документів в суботу 04.08.2018 р. та неділю 05.08.2018 р. Прийом буде проводиться до 12.00. Приєднуйтесь до нашої Драгомановської родини!

Пройдено перший рубіж...

statistic 1    26 липня закінчився прийом заяв та документів для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти, і за даними статистики Єдиної державної електронної бази з питань освіти Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова цьогоріч посів восьме місце серед класичних та технічних ЗВО та перше місце серед педагогічних університетів за кількістю поданих заяв вступників. А це свідчить не лише про визнання і популярність вишу та його фахової підготовки, але й про усвідомлення суспільства важливості вчительської професії для розбудови і процвітання держави.

Шановні абітурієнти!

vstypnuky      Усі, хто планують цього року вступити до престижного університету та здобути омріяну професію, ще мають таку можливість, адже вступна кампанія ще триває. Нагадуємо, що Приймальна комісія НПУ імені М. П. Драгоманова приймає заяви та документи для вступу на навчання на бюджет (на основі конкурсного відбору) для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти (до 18:00 26 липня) та освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до 18:00 24 липня), а також для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти за всіма формами навчання (до 26 липня).

Прес-служба університету

НПУ в десятці за популярністю!

npu      НПУ імені М. П. Драгоманова в десятці вишів за популярністю серед абітурієнтів! І це не дивно, адже ми забезпечуємо високу якість освіти, цікаве студентське життя, розвиваємо наукові зацікавлення студентів, формуємо висококваліфікованих фахівців з багатьох сучасних спеціальностей. Тож чекаємо усіх, хто мріє про успішне майбутнє!

НПУ імені М.П. Драгоманова у соціальних мережах

Обери свою спеціальність